Dokumenten für die Organisatoren:

Für den Tonmeister - stage plan.jpg

Für die Organisatoren - play list.doc

Shannon - LOGO Skupiny.gif

Shannon - Promo Fotografie.jpg

Bestellung sonst Kontakt

Beschallung der Aktion!
Tisková zpráva

Skupina Shannon - irish music hraje irskou hudbu stejnou jako uslyšíte na Smaragdovém ostrově, což si kapela ověřila na loňském turné 2008 po Irsku, kde si zahrála společně s nejedním irským muzikantem a procestovala irský ostrov doslova křížem krážem od Dublinu po Galway. Shannon letošní rok oslaví 10 let existence. Největším úspěchem skupiny bylo vystoupení v roce 2007 jako předkapela "irské legendy" skupiny ALTAN v T-Mobile Aréně! Irskou hudbu v podání skupiny Shannon můžete také slyšet v divadelní hře HRDINA ZÁPADU, kterou uvádí divadlo Činoherní Klub v Praze. Natočila již dvě alba s názvem Poor but Happy a Sláinte! /Na zdraví - pozn. překl./ Shannon hraje irskou hudbu svým strhujícím způsobem, za respektování všech ornamentů a ozdob melodie. V jeho nástrojovém obsazení najdete irské banjo, housle, low whistle, whistle, bouzouki a kytaru v tradičním ladění a samozřejmě zazní i písně, nejen v anglickém podání.

Naše nabídka pro pořadatele festivalů či společenských akcí

Vážení přátelé,

jsme skupina hrající irskou tradiční hudbu jménem Shannon - irish music. Dovolujeme si Vám nabídnout vystoupení naší skupiny!!!

- Vystoupení s programem o délce 30 - 180minut /dle dohody/

- Součástí vystoupení je představení některých tradičních irských hudebních nástrojů, které nejsou zcela známé v našich zeměpisných šířkách

- Některé zajímavosti nejen z hudební, ale i taneční kultury Irska

- Irský tanec - skupina spolupracuje s nejlepšími tanečními skupinami v ČR, které se zabývají irským tancem a hlavně uvidíte velmi oblíbený - irský step!!!

- V programu s taneční skupinou vzniká společně "hudebně - taneční minishow" a tím se zde nabízí i možnost skupinové výuky irských tanců na Vaší párty, kdy naučíme jednouduché tance!!! Vždy je to veliká zábava pro všechny účastníky...

Na Vaše přání Vám rádi pošleme k posouzení naši prezentaci, včetně hudebních ukázek, kde najdete další informace o nás či informace o tanečních skupinách, se kterými spolupracujeme.

Ceník vystoupení zde neuvádíme, neboť vše záleží na dohodě, Vašich konkrétních možnostech a představách o Vámi připravovaném programu a našem účinkování v něm.


Die Systemoptimierung MIE7 1280px*1024px
Designed by myself